پروژه ,سورس ,زبان ,شارپ ,دانلود ,حقوق ,سورس انبار ,انبار داری ,دانلود سورس ,پروژه دانلود ,برنامه نویسی ,زبان برنامه نویسی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه های دانشجویی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه های دانشجویی


دانلود این فایل


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
منبع اصلی مطلب : پروژه رایگان
برچسب ها : پروژه ,سورس ,زبان ,شارپ ,دانلود ,حقوق ,سورس انبار ,انبار داری ,دانلود سورس ,پروژه دانلود ,برنامه نویسی ,زبان برنامه نویسی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : دانلود سورس انبار داری با حقوق و دستمزد به زبان سی شارپ دات نت