پروژه ,زبان ,sharp ,آژانس ,مسافرتی ,تمامی ,پروژه آژانس ,آژانس مسافرتی ,پروژه پروژه ,برنامه نویسی ,مرکز پروژه ,پروژه آژانس مسافرتی ,پروژه پروژه آژا

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه های دانشجویی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه های دانشجویی


دانلود این فایل


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
منبع اصلی مطلب : پروژه رایگان
برچسب ها : پروژه ,زبان ,sharp ,آژانس ,مسافرتی ,تمامی ,پروژه آژانس ,آژانس مسافرتی ,پروژه پروژه ,برنامه نویسی ,مرکز پروژه ,پروژه آژانس مسافرتی ,پروژه پروژه آژا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : پروژه آژانس مسافرتی با زبان c sharp